• تلفن: 09108582386
  • ایمیل: hasanveisi_it@yahoo.com
  • ساعات کاری: 08:00-17:00

آموزش سئو

به دوره صفر تا صد آموزشی سئو خوش آمدید. در این دوره آموزشی جامع تمامی مبانی و اصول سئو از مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می شود. این دوره های آموزشی برای افراد مبتدی و تازه کار در امر سئو مفید می باشد . و برای افرادی هم که با سئو سایت آشنا بوده و در این امر متخصص هستن آموزش های پیشرفته سئو رو پیشنهاد می دهیم .یادگیری و آموزش سئو شاید فرآیندی سخت و زمان بر بنظر بیاید اما زمانیکه تاثیرش را در رشد و موفقیت کسب و کار خود لمس کنید پی خواهید برد که ارزش صرف این همه انرژی و هزینه و زمان را دارد.

آموزش کامل seo اچ تو در چند بخش کلی: تعریف و اصول سئو، موتور های جستجو، سئو داخلی، سئو خارجی، سئو تکنیکال و الگوریتم های گوگل تدریس شده است. تمامی فصول دوره سئو در بخش های فوق آموزش داده شده و شما پس از مطالعه انها، قادر به سئو کردن هر وبسایتی را خواهید داشت که در نتیجه این سئو ، وبسایت شما در صفحه اول گوگل قرار خواهد گرفت .

آموزش سئو
سئو چیست؟ گام نخست را صحیح بردارید

تعاریف بسیار زیادی برای درک معنی سئو ارائه شده است. شاید اولین و ساده ترین بیان این باشد که SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو.

هدف اصلی سئو رضایت کاربر است تا موتورهای جستجو .توجه اصلی گوگل هم به رضایت کاربران از نتایج جستجو است و در همین راستا تلاش میکند تا سایت هایی را در رتبه های اول و بالا بگنجاند که محتوای آنها برای کاربران رضایت بخش است.
برای دستیابی به موفقیت در سئو باید بیش از هر چیز بایس رضایت کاربر را در الویت قرار دهد که این رضایتمندی کاربر از محتوای شما به عوامل زیای بستگی دارد از جمله ادبیات شما، کیفیت محتوا و اطلاعات ارائه شده، نحوه نمایش و ارائه محتوا، سرعت سایت، نمایش صحیح در موبایل، پاسخ گویی به سوالات کاربران و بسیاری موارد دیگر بر رضایت کاربران تاثیر گذار هستند.

علت تاثیرگذاری سئو بر موفقیت یک کسب و کار؟

در طی سالیان اخیر فرهنگ جستجو در میان تمام مردم جهان رواج پیدا کرده و همچنین افزایش استفاده از تلفن های همراه باعث شده تا دسترسی به داده ها نسبت به گذشته سریع تر و ساده تر باشد. در حال حاضر روزانه میلیاردها جستجو از طریق گوگل که بیشتر هم با هدف انجام خرید یا دسترسی به کالا انجام میشود .

اگر شما جایگاه شما در نتایج جستجوی گوگل در سطح مناسب و بالا باشد کاربران راحت تر و سریعتر به سایت شما وارد شده و اطلاعات تکمیلی از محصول یا نحوه ارائه خدمت شما بدست می آورند. همین فرآیند ساده باعث ارتباط بیشتر مردم با سایت شما و در نتیجه خود شما می شود و درنتیجه امکان تبدیل این افراد به مشتریان دائمی برای فروشگاه شما بیشتر می شود .

چرا آموزش seo برای تمامی کسب‌و‌کارها موثر می تواند باشد؟

برای موفقیت در سئو بایستی با قوانین و استانداردهای مربوط به این حوزه آشنایی کامل داشته باشیم. در حال حاضر شرکت های زیادی در زمینه آموزش seo فعالیت دارند که شما با آموزش دیدن آنها می توانید جایگاه سایت خود را در نتایج جستجو ارتقا دهید. ولی آیا برون سپاری سئو کار درستی است؟ جواب این سوال هم بله هست و هم نه!

موفقیت در سئو

قبل از اقدام به تصمیم گیری بایستی این نکات را در نظر داشته باشید:

با توجه به فضای رقابتی بالا در کسب و کار ؛ معمولا کسب جایگاه بالا در کلمه کلیدی مورد نظر کسب و کار ها کار دشوار و ارزشمندی است در نتیجه هزینه خدمات سئو و بکار گیری روش های جدید محتمل هزینه هایی می‌شود

امروزه افراد و شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند که بررسی عملکرد آن ها و سنجش میزان تخصصشان کار دشواری است چنانچه دانش کافی در این زمینه ندارید قادر نخواهید بود فرد یا مجموعه مناسب را انتخاب کرده و درنتیجه زمان و هزینه های زیادی صرف میکنید که احتمال دارد برای شما هیچ سودی نداشته باشد .

برای افرادی که در این حوزه تخصص ندارند درک سئو کمی دشوار هست و میپندارند در اولین فرصت بعد از اقدام سئو سایت در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه خواسته شده بایستی حاصل شود در حالی که سخت در اشتباه بوده اند و برای موفقیت در سئو بایستی صبر داشته باشند

جمع بندی نهایی

حال با توجه به موارد اشاره شده بالا حتی اگر سئو سایت را به فرد دیگری بسپاریم بایستی خودمان هم در این زمینه دانش کافی را داشته باشیم. زیرا عدم آشنایی با سئو باعث میشود که ریسک سرمایه گذاری شما بالا رفته و درنتیجه امکان نظارت بر عملکرد متخصص را نداشته باشید. در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که اگر قرار است همه چیز را در مورد سئو بفهمیم آیا بهتر نیست که سئو سایت را خودمان عهده دار شویم؟

آموزش سئو

مشاوره سئو

مشاوره سئو

ابزارهای سئو

ابزارهای سئو

دوره آموزش سئو

دوره آموزش سئو

سئو چیست؟

سئو چیست؟

تجربه چندین ساله کارشناسان ما نشان میدهد که اگر مشاور و راهنمایی توانمند در حوزه سئو در کنار شما باشد، خود شما بهترین شخص برای انجام سئو وبسایت و تهیه محتوای حرفه ای هستید.

با شناخت انواع مختلف پلتفرم های سئو و بهینه سازی آن، عملکرد کلی سایت را بهبود میبخشد و نقاط قوت و ضعف سایت را به درستی شناسایی کرده. ما به شما بهترین ابزارهای سئو را معرفی میکنیم.

در این دوره ها، ایده پردازی ، تعیین هدف، تولید محتوا مورد بررسی قرار میگیرد و ابزارهایی مناسب جهت تولید و انتشار محتوا حرفه ای براساس قوانین سئو معرفی میشود.

سئو شامل مجموعه فعالیت هایی میباشد که در مراحل طراحی سایت،مشخص کردن استراتژی محتوایی، تولید محتوا درحوزه های مختلف انجام میشود تا بهترین نتایج در موتور جستوجوگر گوگل کسب کرده و باعث افزایش بازدید کننده شود.

آموزش لینک سازی

آموزش لینک سازی

آموزش سئو مبتدی

آموزش سئو مبتدی

آموزش گوگل وبمستر

آموزش گوگل وبمستر

سئو تضمینی

سئو تضمینی

لینک سازی یا به عبارت دیگر لینک بیلدینگ (Link Building ) به مجموعه اقدامات شما به منظور به دست آوردن بک لینک معتبر از سایت های معتبر گفته میشوند.

در دوره های آموزش سئو مبتدی اچ تو تلاش میشود که مبانی و اصول سئو به گویاترین شکل ممکن و به صورت کامل در اختیار کاربرانی که به تازگی با مفاهیم سئو آشنا شده اند قرارداده میشود.

وبمستر گوگل یا به عبارتی دیگر Search Console ابزاری رایگان ولی کاربردی و قدرتمند جهت سئو سایت و بررسی روند پیشرفت یا نزول سایت را در اختیار کاربران قرار میدهد.

سئو تضمینی همواره قوت قلب و حالت تشویق کننده ای برای مشتریان بوده اما در اغلب مجموعه های طراحی سایت این جمله شعاری بیش نیست. این نافرجامی خودآگاه باعث ایجاد شبهه و نگرانی مشتریان خواهد بود.

آموزش سئو (SEO)

سر فصل های مهم در آموزش سئو

در دوره های آموزشی مبحث سئو شرکت اچ تو کلیه نکات در مورد سئو دون صفحه ( SEO ON PAGE ) و تکنیک های سئو بیرون صفحه ( SEO OFF PAGE ) به طور کامل توسط تیم مختصص سئو که برگرفته از استادان مطرح سئو کار برگذار میشود.

در زیر به برخی مهم ترین سرفصل های سئو که در مجموعه اچ تو آموزش داده میشود میپردازیم … با ما همراه باشید :

✅ نحوه نام گذاری صفحات و ارتباط بین آن ها

✅ معرفی بیش از صدها معیار Google برای سئو سایت

✅ آموزش نحوه ایجاد صفحات فرود

✅ آموزش تمامی نکات بهینه سازی سایت برای انواع موتور جست و جو گر علی الخصوص گوگل و یاهو و بینگ

✅ آموزش بهینه سازی سرعت صفحات

✅ آموزش یافتن بهترین کلمات کلیدی

✅ بررسی الگوریتم های جدید گوگل و تطابق دادن سایت خود با این الگوریتم ها

✅ آموزش نحوه بررسی سایت های رقیب و تحلیل رقبا

✅ آموزش نحوه گرفتن بک لینک معتبر

✅ آموزش نحوه فعالیت در شبکه های اجتماعی در راستای بهبود و بهینه سازی وبسایت

✅ آموزش کار با وبمستر گوگل (سرچ کنسول) و گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

✅ آموزش قوی ترین ابزارها جهت بررسی نقاط ضعف و قوت سایت

آموزش سئو

معرفی برترین ابزارهای بررسی برخی معیار های سئو

تحلیل تکنیک های کلاه سفید در آموزش سئو
در دوره آموزش سئو تکنیک های کلاه سفید تدریس می شود. تکنیک های کلاه سفید شامل روش های بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو می باشند که باعث بالا رفتن بازدیدکنندگان وب سایت و ارتقا آنها می شود. موتورهای جستجو با اطمینان این موضوع که افرادی که تکنیک های کلاه سفید استفاده میکنند مطمئنا وب سایت آنها در مقایسه با سایر رقبایی که از این تکنیک ها استفاده نمی کنند در رتبه بالاتری قرار میگیرند .

تحلیل تکنیک های کلاه سیاه در آموزش سئو

تکنیک های کلاه سیاه درواقع استفاده از فعالیت هایی است که برخی افراد برای فریب موتورهای جستجو انجام می دهند تا بتوانند در صفحات اول نتایج موتور های جستجو قرار بگیرند. از دید موتورهای جستجو این استفاده از این تکنیک ها بشدت شامل جریمه خواهد شد و در دوره آموزشی این گونه تکنیک ها هم توضیح داده می شوند. آموزش سئو دربرگیرنده آموزش گوگل ، آنالیتیک و کنسول جستجو گوگل نیز می شود.

از انجاییکه مهمترین موتور جستجو گر ، گوگل می باشد و در زمینه سئو سایت دو ابزار کلیدی یعنی کنسول جستجو گوگل و گوگل آنالیتیک توسط گوگل عرضه و معرفی شده است ، نحوه کار کردن با این ابزار ها بصورت عملی آموزش داده خواهند شد. در دوره آموزش سئو ابزارهای مفید نیز معرفی می شوند.

در دوره آموزشی تلاش بر این است که برترین ابزارهای مورد نیاز افراد جهت تحلیل سایت خود و یا رقیبانشان ، آموزش داده شود. در حال حاضر وب سایت های معتبری در جهانی وجود دارند که با ایجاد بانک های اطلاعاتی ماثر و همچنین برخی ابزارهای آنلاین می توانند اطلاعات کابردی را در اختیار صاحبان مشاغل قرار دهند که در کلاس های بهینه سازی سایت این ابزارها معرفی و نحوه کار کردن با آنها نیز توضیح داده می شوند .

شرکت اچ تو علاوه بر آموزش سئو ، بشما آموزش کار با ابزار های مهم سئو را میدهد. ابزار های مهم سئو شامل موارد زیر میباشند :

✅RankSignal

✅Yoast

✅SimilarWeb

✅Keywordtool.io

✅CopyScaper

✅Ahref

✅Google Analytics

✅Keyword Planner

✅Search Console

✅WayBackMachine

✅BrowSEO

✅SEOPowerSiute

✅GTMetrix

✅Alexa

✅Majestic SEO

✅KWFinder

✅MOZ

✅Google Alerts

آیا هرگز این باور را در خود نمیبینید که شما همیشه قادر هستید کارها را به تنهایی انجام دهید؟ این نکته را بیاد داشته باشید که خواستن توانستن هست و چه بسا با آموزش های اصولی ، شما میتوانید در هر حوزه ای که علاقه دارید ، به نحو احسنت فعالیت نمایید. در زمینه آموزش سئو و ورود به بازار این کسب و کار پولساز، میتوانید به کمک متخصصان اچ تو و بکارگیری از منابع معتبر آن ها سئو کار حرفه ای شوید.

جهت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید :